Close me

0 266 715 47 57

Haberler / 6 okul projeksiyon cihazına kavuşacak

6 okul projeksiyon cihazına kavuşacak

18-11-2011- Bandırma Ulaşım A.Ş, ihtiyacı olan okullara verilmesi için Bandırma Belediyesi'ne 6 adet projeksiyon cihazını perdeleriyle birlikte teslim etti.

Bandırma Belediyesi'nin talebi üzerine Bandırma Ulaşım A.Ş, ihtiyaç sahibi okullara verilmesi için 6 adet projeksiyon cihazısını perdeleriyle birlikte Belediye Başkanı Sedat Pekel'e teslim etti. Bandırma Ulaşım Hizmetleri Genel Müdürü Bülent Bican'dan projeksiyon cihazlarını teslim alan Pekel, Ulaşım A.Ş'ye taleplerini geri çevirmedikleri için teşekkür etti.

Okullardan özellikle projeksiyon cihazı için belediyeye talep olduğunu ifade eden Başkan Pekel, “Eğitimin önemine inanan ve onu görev sayan yönetim olarak okullarımızın ihtiyaçlarının karşılanmasında gerek belediyemizin imkanlarının seferber edilmesi gerekse de eğitimin önemine inanıp benim de çorbada tuzum olsun diyen kurum kuruluş ve kişilerin destekleriyle okullarımıza çok ciddi katkılar sağladık göreve geldiğimizden bu yana. Bu yıl da özellikle projeksiyon cihazı konusunda çok sayıda okulumuzdan talep gelmişti. Biz bu sıkıntıyı problemi Ulaşım AŞ'ye aktardık. Geçen yıl yaptığı desteği eksik olmasınlar bu yıl da esirgemediler. Altı tane gerçekten iyi bir marka olan projeksiyon cihazlarını perdeleriyle bize hediye ettiler. Biz de önümüzdeki günlerde bunları ihtiyaç sahibi olan okullarımıza vereceğiz. Ben belediye başkanı olarak hem kendim hem kentim adına Ulaşım AŞ'nin değerli müdürüne teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Bandırma Ulaşım Hizmetleri Müdürü Bülent Bican da bundan sonraki dönemlerde de katkılarının artarak devam edeceğini söyledi. 

Yeniliklerden Haberdar Olun